Dasta

Forum klientów Dasta Invest

#1 2014-10-20 22:53:19

popo

Stały gracz

Zarejestrowany: 2009-11-25
Posty: 243
Punktów :   

raport 64 65 66

64:

Witam,

poniżej przesyłam raport za ostatni okres.

1. Konserwator na nie ruchomości był trzykrotnie - dwa dojazdy w ramach bieżącej kontroli, a raz na wezwanie jednego z mieszkańców z uwagi na problem z ciepłą wodą.
2. Chwilowa usterka na ciepłej wodzie spowodowana była pracami konserwacyjnymi ze strony MPEC . Zwróciłem uwagę pisemnie MPEC-owi by mieli w zwyczaju informowanie administratora o tego typu działaniach abym mógł powiadamiać mieszkańców.
3. Spotkałem się z konserwatorem Otis, który widział Państwa dźwigi. Niestety z uwagi na barak dostępu do maszynowni nie był w stanie tam wejść, ale co do kabin i elementów eksploatacyjny to powiedział, że elementy te mają wysoką klasą ścieralności i faktycznie nadają się do wymiany. Podobnie będzie w niedługim czasie z prowadnicami drzwi. Zasugerował jednak by poczekać na ich wycenę tych elementów i jeżeli będzie to cena korzystniejsza to mogą to wymienić.


65:

Witam,

poniżej przesyłam raport za ostatni okres:

1. Konserwator w nieruchomości był dwukrotnie wykonując: wymienił świetlówki 36 w+ starter 8 szt ( garaż -1 , -2 ) , regulował samozamykacz wiatrołap kl 2 , naprawa klamki poziom -1 kl 2 ( czerwone drzwi ) , naprawa elektryczna - nie było prądu ( światła ) w śmietniku , hydroforni oraz w pobliskim korytarzu i pomieszczeniach , wymienił świetlówki kompaktowe 18 W osram 2 szt ( parter kl 1 ) , przeczyściłem oraz nasmarowałem samozamykacz bramki od wodociągu ( nie domykała się )
2. Rozmawiałem z p. Sodułą - Dasta z uwagi na dużą inwestycję jaką prowadzi nie zdążyła wykonać wszystkich usterek. Chcą to zakończyć maksymalnie do końca października. Ze strony Dasty zmieniła się osoba, która prowadzi sprawy usterkowe. Jest to Marcin But i rozmawiałem już nim ustalając spotkanie jeszcze przed końcem usuwania usterek.
3. Z p. Jawroskim będziemy sprawdzać możliwości posadzenia krzewów w miejscu wskazanym przez p. Piotra.


66:

Witam,

poniżej przesyłam raport za ostatni okres:

1. Konserwator na nieruchomości był dwukrotnie
2. Przesmarowano wkładkę oraz zapadkę zamka furtki od ulicy ( zacinała się )
​3. W dniu jutrzejszym jestem umówiony na telefon​ z p. Marcinem Butem. bardzo przepraszał mnie za małą dyspozycyjność i odwlekanie spotkanie


pozdrawiam,

Dariusz Gil

tel.: 501 46 15 46
email: dgil@adnier.pl

A D N I E R  S.C.
os. Centrum A 3, 31-923 Kraków
tel.: 12 412 53 72, fax: 12 412 03 21
www.adnier.pl, biuro@adnier.pl

Offline

 

#2 2014-11-30 18:39:22

jenot

Poczatkujacy forumowicz

Zarejestrowany: 2014-11-30
Posty: 2
Punktów :   

Re: raport 64 65 66

Gratuluję posiadania tak szczegółowego raportu z jakże ważnego wydarzenia

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dasta.pun.pl