Dasta

Forum klientów Dasta Invest

#1 2015-04-17 22:46:48

popo

Stały gracz

Zarejestrowany: 2009-11-25
Posty: 243
Punktów :   

raport 79 80 81

81:


1. Konserwator - Daniel Pitra - podczas swoich wizyt wykonał następujące czynności: wymienił żarówki  5 szt ( taras 1 szt , kl 1 ost piętro , kl 1 półpiętro , kl 1 zejście do garażu , przed sklepem moto , ) wymieniłem żarówkę led 1 szt ( przed wejściem do kl2 )
2. Umowa z firmą konserwacyjną windy jest już przygotowana i oczekuje do podpisu. Będę prosił zarząd o spotkanie
3. Wciągniecie kabla wyceniono nam po oględzinach na kwotę 3000 zł. Wydaje mi się to trochą dużo - mimo wszystko. Próbuje jeszcze sprawę negocjować.
4. Uchwały z zebrania są w trakcie indywidualnego zbierania głosów. Jeszcze nie przeszły. 



80:

1. Konserwator - Daniel Pitra - podczas swoich wizyt wykonał następujące czynności: wymieniłem zamek w drzwiach do kl 1 ( ten który kiedyś uległ uszkodzeniu i zamontowałem zastępczo z innych drzwi a  ten musiałem zamówić ) , regulowałem samozamykacze oraz przesmarowałem zawiasy drzwi p.poż na poziomach - 1 oraz -2 kl 1 , konserwacja wkładek zamków drzwi wejściowych oraz bramek , nie swiecą 2 swietlówki w windzie kl 2. wymieniłem lampę/plafon na zjeździe do garazu -2 , uruchomiłem to oswietlenie podnosząc bezpiecznik , jeszcze jedna z tych lamp na zaizolowałem ( była nieszczelna co również może być powodem iż wybija różnicówkę podczas deszczu

2. Od miesiąca kwietnia - dokładnie od dnia 07 kwietnia -  obsługę konserwacyjną Państwa nieruchomości w zakresie pogotowia 24H prowadzić będzie firma PARAMETR. Stosowne numery telefonów pojawią się na klatkach schodowych zaraz po Świętach.

3. Na zebraniu wspólnoty mieszkaniowej, które odbyło się 30 marca 2015 obecnych było raptem kilka osob co przełożyło się na 7,85 procent wg udziałów. Uchwały będą zbierane indywidualnie, ale z uwagi na bardzo niską frekwencję proszę o cierpliwość. 


79:
- zamontowałem kolejny samozamykacz ( drzwi do
pomieszczenia przed windą poziom -2 kl 2 ) , problemy z oświetleniem wjazdów

- termin spłat zaległości
przewidziany jest do 10 marca. Po tym terminie będą rozsyłane wezwania

-  zamontowano kolejny samozamykacz (
drzwi do pomieszczenia przed windą poziom -2 kl 2


pozdrawiam,

Dariusz Gil

tel.: 501 46 15 46
email: dgil@adnier.pl

A D N I E R  S.C.
os. Centrum A 3, 31-923 Kraków
tel.: 12 412 53 72, fax: 12 412 03 21
www.adnier.pl, biuro@adnier.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dasta.pun.pl