Dasta

Forum klientów Dasta Invest

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2015-07-09 20:55:09

popo

Stały gracz

Zarejestrowany: 2009-11-25
Posty: 243
Punktów :   

raport 84 85 86

84
Witam,

poniżej przesyłam raport za ostatni okres:

- w minionym tygodniu konserwator wykonał następujące czynności: wymienił żarówki 2 szt , podniosłem bezpiecznik różnicówkę w kl2 - nie świeciło część oświetlenia na zewnątrz (alejka) oraz wewnątrz. Konserwator będzie u Państwa w dniu jutrzejszym w godzinach wieczornym - między innymi w celu sprawdzenia poprawności działania oświetlenia.
- Poniżej podaje warianty cenowe wciągnięcia kabla do windy:
1. Koszt prac na poziomie 1200 zł brutto - podłączenie zasilania do dwóch dźwigów, uzgodnienia z UDT, odbiór UDT - założenie, że montujemy kamerę IP
2. Koszt prac na poziomie 2600 zł brutto - podłączenie zasilania do dwóch dźwigów, pociągniecie kabla do kamery (ok. 30 m kabla na jeden dźwig), uzgodnienia z UDT, odbiór UDT
Kwoty są potwierdzone. Rozpoczęcie prac to 3 dni robocze od momentu złożenia zlecenia.
- uchwały w trakcie zbierania podpisów
- w najbliższych dniach podam termin rozpoczęcia prac związanych w wymianą wodomierzy

85


poniżej przesyłam raport za ostatni okres:

- konserwator podczas swoich wizyt wykonał następujące czynności: wymiana żarówek LED w wiatrołapie klatki II oraz przy alejce, wymiana świetlówki kompaktowej kl. II poz. 0, wymiana czterech żarówek na piętrach, uzupełnienie śrub w barierce, sprawdzenie oświetlenia oraz podniesienie bezpieczników.
- "zdemontowano" czujkę - sondę odpowiedzialną za uruchamianie oświetlenia miedzy innymi na części miejsc postojowych. Przez co światło świeci się cały czas. Sonda nie jest dostępna "od ręki" i została zamówiona. Montaż nastąpi do czwartku w tym tygodniu.
- poniżej podaje namiary do osoby z ze strony Kone - odnośnie kabla -


86


poniżej przesyłam raport za ostatni okres:
- konserwator podczas swoich wizyt wykonał następujące czynności: naprawiłem/uzupełniłem śruby w poręczy w kl 2 między parterem a 1p , 21.05.2015 - zamontowałem czujnik zmierzchowy przy bramie wjazdowej do garażu - 2 ( ten który w nieznanych okolicznosciach został prze kogoś zlikwidowany/wyrwany ) podniosłem bezpieczniki - były opadnięte te co zwykle
- uchwały w trakcie zbierania podpisów - jesteśmy na końcówce.
- p. X dokonał wpłaty lecz nie pokryła ona całkowitej zaległość w związku z powyższym procedura windykacyjna nie została wstrzymana.



pozdrawiam,

Dariusz Gil

tel.: 501 46 15 46
email: dgil@adnier.pl

A D N I E R  S.C.
os. Centrum A 3, 31-923 Kraków
tel.: 12 412 53 72, fax: 12 412 03 21
www.adnier.pl, biuro@adnier.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dasta.pun.pl