Dasta

Forum klientów Dasta Invest

#1 2010-02-16 21:34:16

popo

Stały gracz

Zarejestrowany: 2009-11-25
Posty: 243
Punktów :   

szerokosc drzwi w lazience

Witam sasiadow

Prosze o rade bo nie jestem biegly w temacie: standardowo otwory na drzwi wewnetrzne sa przygotowane na drzwi "80tki". Czy ktos zmniejszal w lazience na "70tke" lub nawet "60tke" w wc ? Czy jest sens i wyglada to w miare rozasdnie ?

z gory dzieki za wszelkie sugestie

pozdrawiam
popo

Offline

 

#2 2010-02-16 22:23:19

 WojtekLSCAFE

Zaawansowany forumowicz

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-06-27
Posty: 187
Punktów :   

Re: szerokosc drzwi w lazience

popo napisał:

Witam sasiadow

Prosze o rade bo nie jestem biegly w temacie: standardowo otwory na drzwi wewnetrzne sa przygotowane na drzwi "80tki". Czy ktos zmniejszal w lazience na "70tke" lub nawet "60tke" w wc ? Czy jest sens i wyglada to w miare rozasdnie ?

z gory dzieki za wszelkie sugestie

pozdrawiam
popo

My mamy w łazience drzwi 70cm i wyglada tak jak powinno byc.Z reguły drzwi do łazienke sa w rozmiarze 70 cm a do pokojów 80 cm.problem ze zmniejszeniem otworu to tylko kwestia dobudowy ale nie jest to wielki problem,no i oczywiscie robi sie wiecej miejsca w łazience.

Offline

 

#3 2010-02-16 22:33:02

nika

Faworyt forów

Zarejestrowany: 2008-10-10
Posty: 195
Punktów :   

Re: szerokosc drzwi w lazience

WojtekLSCAFE napisał:

popo napisał:

Witam sasiadow

Prosze o rade bo nie jestem biegly w temacie: standardowo otwory na drzwi wewnetrzne sa przygotowane na drzwi "80tki". Czy ktos zmniejszal w lazience na "70tke" lub nawet "60tke" w wc ? Czy jest sens i wyglada to w miare rozasdnie ?

z gory dzieki za wszelkie sugestie

pozdrawiam
popo

My mamy w łazience drzwi 70cm i wyglada tak jak powinno byc.Z reguły drzwi do łazienke sa w rozmiarze 70 cm a do pokojów 80 cm.problem ze zmniejszeniem otworu to tylko kwestia dobudowy ale nie jest to wielki problem,no i oczywiscie robi sie wiecej miejsca w łazience.

Ja też mam drzwi 70 cm - poprosiłam o przygotowanie odpowiedniego otworu już na etapie budowy. Do łazienki zazwyczaj nie wnosi się łóżka, kanapy czy innego mebla wymagającego szerokiego przejścia, a jak zauważył Wojtek zyskujemy dodatkowe 10 cm do wykorzystania.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki https://www.berlin-hotel.pl/