Dasta

Forum klientów Dasta Invest

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-10-24 13:16:42

 WojtekLSCAFE

Zaawansowany forumowicz

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-06-27
Posty: 187
Punktów :   

Programy do wizualizacji i aranżacji wnetrz mieszkań

Znalazłem bardzo fajne programy do aranżacji i wizualizacji mieszkan.Bardz fajna zabawa wiec polecam.Poniżej link do strony gdzie można pobrac programy:

http://dobreprogramy.pl/index.php?a=68&dz=8

PS:Jesli ktos może to niech wyśle zdjecie swojej własnej aranżacji mieszkania.

Ostatnio edytowany przez WojtekLSCAFE (2008-10-24 13:18:34)

Offline

 

#2 2008-10-28 20:32:56

limonka

Raczkujacy forumowicz

Zarejestrowany: 2007-09-05
Posty: 49
Punktów :   

Re: Programy do wizualizacji i aranżacji wnetrz mieszkań

My bawimy się w aranżacje w programie PRO100, fajny program posiadający dużo możliwości i sporą bazę mebli i sprzetu domowego, lecz wersja testowa którą posiadamy nie ma możliwości zapisu tego co się zrobi, a starsze wersje nie są tak dopracowane.

Offline

 

#3 2008-10-29 10:08:41

ladzior

Raczkujacy forumowicz

Zarejestrowany: 2008-01-24
Posty: 48
Punktów :   

Re: Programy do wizualizacji i aranżacji wnetrz mieszkań

limonka napisał:

My bawimy się w aranżacje w programie PRO100, fajny program posiadający dużo możliwości i sporą bazę mebli i sprzetu domowego, lecz wersja testowa którą posiadamy nie ma możliwości zapisu tego co się zrobi, a starsze wersje nie są tak dopracowane.

Ja po spędzeniu parunastu godzin w przeróżnych programach pogodziłem się z myślą, że dupa ze mnie a nie architekt wnętrz. W związku z powyższym zapłaciliśmy fachowcowi

pozdrawiam,
ladzior

Offline

 

#4 2008-11-05 19:17:04

nika

Faworyt forów

Zarejestrowany: 2008-10-10
Posty: 195
Punktów :   

Re: Programy do wizualizacji i aranżacji wnetrz mieszkań

Ja mam fachowca w rodzinie I poradził mi, żebym na tym etapie wszystkie plany traktowała w miarę "luźno" - grubość tynków, kaloryfer, którego nie ma gdzie przestawić (albo inne miejsce byłoby po prostu mniej wydajne energetycznie), okno 10 cm niżej, za mało/ za dużo światła  - takie rzeczy mogą zmusić do weryfikacji wcześniejszych ustaleń. Za jego radą zdecydowałam się pousuwać wszystkie małe działówki (np. szafowa, zamykająca ciąg kuchenny), żeby potem nie płacić 2x więcej, bo szafa jest 3,5 cm szersza/ węższa od standardówki. Poza tym mam plany dotyczące ścian i podłóg i ogólne zamysły - co do reszty, to się zobaczy ;-)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dasta.pun.pl