Dasta

Forum klientów Dasta Invest

#1 2015-04-17 22:35:47

popo

Stały gracz

Zarejestrowany: 2009-11-25
Posty: 243
Punktów :   

raport 70-78

R70 - wymieniono żarówki 2 szt ( 1 x zwykła 1x led - przy
podjeździe dla niepełnosprawnych ) , zamontowano nową wkładkę zamka w drzwiach między
garażem a klatką schodową

R71- wymieniono 2 świetlówki w garażu, świetlówkę
kompaktową 18W poziom 0 kl. I, regulacja samozamykaczy

R72- wymieniono żarówkę
szt 1 , brak świtła na klatce schodowej kl 1 ( p5 do p8 ) podniosłem bezpiecznik , w
windzie kl 2 nadal świeci tylko jedna świetlówka , brak światła na poziomie -1 kl 1 (
zgłaszałem to poprzednio i miał ktoś to zrobić ale awaria nie została usunięta ,
sprawdziłem to i wygląda na uszkodzoną czujkę ruchu( montowana w puszce , czujka bez
zera ) ustaliłem że wymienię przy następnej wizycie. Czujka została wymieniona.
Naprwiiono/wyregulowano czujkę ruchu w garażu - 1 na wprost wyjścia na prawo od
windy, wymieniono w garażu 6 sztuk świetlówek

R73- naprawiono oświetlenie poziom -
1 kl 1 ( wymiana czujnika ruchu ), . zawuważyłem iżzostała zlikwidowana sonda włącznika
zmierzchowego która była zamontowana przy bramie wjazdowej do garażu -1 , na
wskutek zlikwidowania tej czujki część oświetlenia w garażu świeci się non stop jak
również lampy przed wjazdem do garażu - 1 oraz - 2 , również , spuszczony był również
bezpiecznik opisany jako wejście do budynku ( w skrzynkach na poziomie -1 kl 1 )
podniosłem go ,

R74 - wymieniono świetlówkę compakt 2 piny 18W 1 szt ( przed windą w
kl 1 ) spuszczony był bezpiecznik "oświetlenie wejścia " w skrzynkach poziom -1 w kl 1
oraz zabezpieczenie różnicowoprądowe jednej z faz  w skrzynkach - 2 kl 2 przez co nie
swieciło min. oświetlenie wjazdów do garaży podniosłem ten bezpiecznik i przypominam
iż oświetlenie to świeci się teraz non stop ponieważ ktoś zlikwidował sondę czujnika
mierzchowego który był z lewej strony bramy wjazdowej do garażu - 2 , lampa w
wiatrołapie kl 1 jest wymieniona, wymieniłem świetlówki 36W +starter 2szt ( garaż -2 ) ,
bezpieczniki te co poprzednio znowu były opuszczone

R75 - naprawiono ramie
samozamykacza drzwi do śmietnika ( było oberwane ) , wymieniłem żarówki 3 szt (
komórki lokatorskie ) , odczytałem parę liczników .30.01.2015 - zamontowałem
samozamykacze 3 szt ( czerwone drzwi 2 szt po prawej od windy poziom -1 kl 1 oraz 1szt
po prawej od windy poziom - 2 kl 1 ) wymieniłem żarówki 3 szt żarówka zwykła 1 szt
żarówka led ( ośw za bud )


R76 - wymieniono włącznik swiatła ( wejście do windy poziom -2 kl 2 ) , regulowałem samozamykacze , wymieniłem żarówkę szt 1 kl 1 3p 

R77 -
regulowany samozamykacz , 12.02.2015 - uszkodzony zamek w drzwiach do kl 1
przemontowałem/zamieniłem zamek z innymi drzwiami (zamek zamówiłem do wymiany a  tymczsem w tamtych drzwiach nie ma potrzeby aby dało się go otwierać kluczem )
dodatkowo poprawiłem mocowanie klamki które było nadłamane


R78 -wymieniono
żarówki 3 szt ( 2 x przed sklepem mot. 1 x przed garażami ) .lampa w witrołapie kl 1
znowu nie świci i niestety nie wiem w czym problem ponieważ próbowałem wymienić
żarówkę i brak jest zasilania , sprawdziłem również wszystkie bezpieczniki a było ciemno
wiec powinna świecić



pozdrawiam,

Dariusz Gil

tel.: 501 46 15 46
email: dgil@adnier.pl

A D N I E R  S.C.
os. Centrum A 3, 31-923 Kraków
tel.: 12 412 53 72, fax: 12 412 03 21
www.adnier.pl, biuro@adnier.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dasta.pun.pl